Profil aluminiowy V-Slot 20x20x250mm (srebrny)

VC2020
7,80 zł
Brutto

Opis

Jeśli potrzebujesz innego wymiaru (większego, mniejszego) skontaktuj się z nami, wykonujemy usługi cięcia na dowolny wymiar.

Profil aluminiowy ma unikalny kształt litery "V" co zapewnia idealny  ruch liniowy. Doskonały do budowy maszyn CNC , drukarki 3d jak i innych zastosowań 

Dane techniczne
:
Materiał : Aluminium 
Wymiar: 20 x 20 mm 
Długość: 250 mm +-3-5mm
Kolor: srebrny

UWAGA profile cięte pod zamówienie klienta, nie ma możliwości zwrotów.

Jeśli chcesz zbudować maszynę CNC, drukarkę 3D lub inny projekt polecamy stosowanie profili V-Slot ze specjalnymi rowkami w kształcie „V”. Profil jest solidnie wykonany z wysokiej jakości aluminium, wykończony powłoka anodową. Rowek w kształcie „V” powoduje że ruch rolek po szynach odbywa się bardzo gładko bez żadnych skoków czy szarpnięć dzięki czemu uzyskujemy tzw. ruch liniowy. Profile V-Slot są bardzo łatwe w montażu, wystarczy że posiadasz proste narzędzia dzięki którym wkrótce stworzysz konstrukcję i  będziesz mógł realizować swoje projekty. Profile maja wiele zastosowań nie tylko w branży CNC , V-Slot jest również używany przy tworzeniu sliderów do kamer.
Profil można w prosty sposób dopasować do własnych potrzeb , wystarczy przyciąć na odpowiednią długość zwykła piłą ręczną.
 
2020.png
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text